Pioniri starčevačkog Borca zabeležili su, 26. decembra, još jednu u nizu pobeda, sedmu po redu, a ovog puta savladana je ekipa Košarkaškog kluba Radnički iz Kovina.

Od početka ove utakmice Starčevci su bili u prednosti i namatnuli su svoj stil igre. Domaćin nije uspeo da nađe rešenje za kvalitetnu odbranu, te su prve tri četvrtine pripale gostima iz Starčeva: 16:25; 12:23 i 9: 16, dok je poslednji deo igre pripao Kovincima - 17-16. Krajnji rezultat na semaforu glasio je: 80:56 za  Borac. Ovom pobedom naši momci su učvrstili drugo mesto u grupi.

Mlađi pioniri su posle novogodišnjih praznika, tačnije 20. januara, u Pančevu odigrali prvenstvenu utakmicu sa KK-om Virtus basket. Prvu četvrtinu Borac  je odigrao odlično te je poveo sa 15:8. Druga četvrtina je ubedljivo pripala domaćinu - 14:2, pa se na poluvreme  otišlo pri rezultatu 22:17 za Pančevce.

U drugom poluvremenu susreta Starčevci nisu uspeli da postignu dobar rezultat pa  domaćin dobija ovaj meč sa rezultatom  50:36.

Istog dana u Beogradu je održan tradicionalni Festival košarke i to devetnaesti put za redom gde je među 150 ekipa učešće uzeo i naš klub. Ovaj lep događaj se održao na Beogradskom sajmu pod nazivom “Mini - basket festival Rajko Žižić“.                                                    Starčevci su odigrali dve utakmice: prvu protiv ekipe KK-a Miks 1 iz Šapca, u kojoj je Borac pobedio sa 52:50, a drugu utakmicu Starčevci su izgubili od KK-a Radivoje Korać iz Beograda sa 57:44.