Jesenji deo prvenstva fudbaleri Borca završili su na trećem mestu. U poslednja dva kola jesenjeg dela zabeležene su dve pobede

Evo rezultata:

Borac - Vojvodina (Cr.) 6:1;

Vulturul (Gr.) - Borac 1:3

U 16. kolu Borac je na svom terenu dočekao poslednjeplasiranu ekipu na tabeli - Vojvodinu iz Crepaje, koja je na ovoj utakmici igrala sa devet igrača tako da je domaća ekipa imala lak zadatak. Već posle dvadesetak minuta igre sve je bilo rešeno pošto je Borac  golovima Božića u 5. minutu, Stanisavljevića u 13. i Živkovića u 20. minutu,  vodio sa 3:0, što je bio rezultat poluvremena. U drugom poluvremenu domaći tim u 49. minutu preko Živkovića postiže još jedan pogodak i vodi sa 4:0. U 53. minutu i mladi Joković se  upisuje u strelce i povisuje rezultat na 5:0. U 68. minutu  gosti stižu do počasnog gola i smanjuju rezultat na 5:1. Konačan rezultat na ovoj neravnopravnoj utakmici postavlja Bajić u 75. minutu za ubedljivu pobedu od 6:1.

U 17. kolu a ujedno i poslednjoj utakmici u jesenjem delu Borac je gostovao u Grebencu ekipi Vulturula. U  otvorenoj igri na obe strane viđena je veoma zanimljiva utakmica. Na samom startu utakmice, već u 2. minutu Borac propušta priliku za pogodak  preko Arsenijevića  koji je šutirao sa nekih 15 metara volej-udarcem ali je golman domaćih bio na pravom mestu. U 10. minutu Bajić je izašao sam pred domaćeg golmana i šutirao sa nekih 12-13 metara ali lopta pogađa jednu pa drugu stativu i odbija se u polje. U 25. minutu dosuđen je penal za Vulturul ali domaći   nisu uspeli da realizuju kazneni udarac.  U 34. minutu domaćin ipak dolazi do vođstva šutem iskosa sa desne strane, sa 20 metara. U 44. minutu Arsenijević hvata još jednom volej ali i ovog puta domaći golman je uspešniji. U drugom poluvremenu Borac igra znatno bolje i rezultat takve igre su i golovi Živkovića u 53. i 62. minutu za preokret - 1:2. U nadoknadi vremena Bajić postiže još  jedan pogodak za gostujuću ekipu i postavlja konačan rezultat od 1:3.

Ovom utakmicom završen je jesenji deo prvenstva. Sledi pauza a nastavak prolećnog dela je polovinom marta naredne godine.